Purify s. r. o.Aktívna

IČO 56628439Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Hurbanova Ves

Finančný prehľad

48 208 €
Tržby 2025
020 tis.40 tis.60 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.30 tis.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu10 99729 684
Neobežný majetok spolu00
Spolu majetok10 99729 684
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu7 29415 975
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0-1 296
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-1 29710 005
Vlastné imanie spolu3 70313 709
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)048 208
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-1 29711 129
EBITDA-1 29711 129
Výsledok hospodárenia pred zdanením-1 29711 117
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-1 29710 005
Osobné náklady05 884
Odpisy00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok6

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaká adresa
Rovnaký odbor v obci Hurbanova Ves

Zhrnutie: Purify s. r. o.

Prehľad

Purify s. r. o. (IČO 56628439) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024. Sídlo podľa registra: Hurbanova Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: generálne čistenie budov (SK NACE 8121).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 48 208 €. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 005 € (20,8 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 5 884 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 29 684 € a vlastné imanie 13 709 € (miera samofinancovania 46,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Purify s. r. o. – IČO 56628439 — icoprofil.sk