Seras s. r. o.Aktívna

IČO 56637861Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Hrubá Borša

Finančný prehľad

55 000 €+111,5%
Tržby 2025
+111,5%
Priemerný ročný rast 2024–2025
020 tis.40 tis.60 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu9 01018 296
Neobežný majetok spolu00
Spolu majetok9 01018 328
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu1 0391 760
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov02 971
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)2 9718 597
Vlastné imanie spolu7 97116 568
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)26 00055 000
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti3 5399 593
EBITDA3 5399 593
Výsledok hospodárenia pred zdanením3 5399 586
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie2 9718 597
Osobné náklady00
Odpisy00
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Seras s. r. o.

Prehľad

Seras s. r. o. (IČO 56637861) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024. Sídlo podľa registra: Hrubá Borša. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 55 000 €, čo je o 112 % viac ako rok predtým (26 000 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 597 € (15,6 % z tržieb). Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 18 328 € a vlastné imanie 16 568 € (miera samofinancovania 90,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Seras s. r. o. – IČO 56637861 — icoprofil.sk