KRAL WOOD TECHNOLOGY, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2024–2025
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||
| Obežný majetok spolu | 5 050 | 253 630 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 65 972 |
| Spolu majetok | 5 050 | 319 602 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||
| Záväzky spolu | 50 | 222 406 |
| Základné imanie | 5 000 | 8 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -222 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 89 418 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 97 196 |
| Výkaz ziskov a strát | ||
| Tržby (čistý obrat) | — | 2 025 478 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 116 276 |
| EBITDA | — | 133 637 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 113 962 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 89 418 |
| Osobné náklady | — | 243 393 |
| Odpisy | — | 17 361 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KRAL WOOD TECHNOLOGY, s. r. o.
Prehľad
KRAL WOOD TECHNOLOGY, s. r. o. (IČO 56678509) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 4 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 8 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 025 478 €. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 89 418 € (4,4 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 243 393 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 319 602 € a vlastné imanie 97 196 € (miera samofinancovania 30,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.