Slovenská Grafia a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 101 929 853 | 129 492 127 | 131 420 426 | 140 101 323 | 136 304 327 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 255 304 | 145 004 | 2 209 653 | 2 411 395 | 2 428 648 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 28 828 | 28 828 | 28 828 | 28 828 | 28 828 |
| Spolu majetok | 58 033 269 | 63 070 349 | 58 897 239 | 59 562 959 | 58 665 610 |
| Záväzky spolu | 24 804 522 | 29 696 597 | 23 313 414 | 21 242 091 | 17 944 201 |
| Vlastné imanie spolu | 33 228 747 | 33 373 752 | 35 583 405 | 37 994 800 | 40 423 448 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok18
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Slovenská Grafia a.s.
Prehľad
Slovenská Grafia a.s. (IČO 31321470) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 1992 a pôsobí 34 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: iná tlač (SK NACE 1812). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 250 – 499 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 7 členov. Dozorná rada má 5 členov. Základné imanie je 13 328 403 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 136 304 327 €, čo je o 2,7 % menej ako rok predtým (140 101 323 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 428 648 € (1,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 18 695 450 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 58 665 610 € a vlastné imanie 40 423 448 € (miera samofinancovania 68,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.