sebu pipe, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 581 519 | 65 267 | 447 970 | 475 827 | 119 862 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 156 132 | -22 355 | 75 803 | -25 646 | -31 530 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -22 355 | -22 355 | -48 001 |
| Spolu majetok | 234 979 | 141 871 | 239 325 | 75 094 | 89 753 |
| Záväzky spolu | 71 544 | 156 923 | 178 574 | 115 592 | 161 686 |
| Vlastné imanie spolu | 163 435 | -15 052 | 60 751 | -40 698 | -72 228 |
| Vypočítané dividendy | 62 585 | 156 132 | 0 | 75 803 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: sebu pipe, s.r.o.
Prehľad
sebu pipe, s.r.o. (IČO 31431143) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 1993 a pôsobí 33 rokov. Sídlo podľa registra: Senica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 119 862 €, čo je o 74,8 % menej ako rok predtým (475 827 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 17,9 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 31 530 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 29 651 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-72 228 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.