Schwabe Slovakia s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 899 436 | 3 575 602 | 4 333 249 | 4 599 539 | 5 477 426 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 37 297 | 5 616 | 109 461 | 93 156 | 71 397 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 454 264 | 491 561 | 497 177 | 606 637 | 699 794 |
| Spolu majetok | 644 294 | 736 919 | 894 882 | 912 238 | 1 078 967 |
| Záväzky spolu | 138 791 | 225 800 | 274 302 | 198 503 | 293 834 |
| Vlastné imanie spolu | 505 503 | 511 119 | 620 580 | 713 735 | 785 133 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Schwabe Slovakia s.r.o.
Prehľad
Schwabe Slovakia s.r.o. (IČO 35871873) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prieskum trhu a verejnej mienky (SK NACE 7320). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 25 – 49 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 477 426 €, čo je o 19,1 % viac ako rok predtým (4 599 539 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 71 397 € (1,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 843 110 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 078 967 € a vlastné imanie 785 133 € (miera samofinancovania 72,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.