ARCUS - M, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 109 209 | 1 308 173 | 1 389 989 | 642 607 | 1 210 679 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 062 | 257 887 | 266 705 | 1 467 | 386 151 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -255 503 | -254 441 | 3 446 | 270 152 | 271 619 |
| Spolu majetok | 382 140 | 1 011 513 | 807 587 | 790 082 | 910 594 |
| Záväzky spolu | 627 503 | 998 989 | 528 358 | 509 385 | 243 746 |
| Vlastné imanie spolu | -245 363 | 12 524 | 279 229 | 280 697 | 666 848 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ARCUS - M, spol. s r.o.
Prehľad
ARCUS - M, spol. s r.o. (IČO 36236616) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a pôsobí 26 rokov. Sídlo podľa registra: Hlohovec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami (SK NACE 4664). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 210 679 €, čo je o 88,4 % viac ako rok predtým (642 607 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 82,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 386 151 € (31,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 38 391 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 910 594 € a vlastné imanie 666 848 € (miera samofinancovania 73,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.