P - CONTE, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 108 250 | 127 672 | 126 499 | 126 499 | 126 499 | 126 499 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 108 250 | 127 672 | 126 499 | 126 499 | 126 499 | 126 499 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 358 | 3 299 | 2 247 | 2 247 | 2 587 | 2 587 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 50 059 | 94 589 | 117 070 | 116 949 | 116 949 | 116 949 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 44 530 | 22 481 | -121 | 0 | -340 | -340 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 101 892 | 124 373 | 124 252 | 124 252 | 123 912 | 123 912 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 61 176 | 37 640 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 53 434 | 27 976 | -120 | 0 | 0 | 0 |
| EBITDA | 53 434 | 27 976 | -120 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 52 870 | 27 469 | -121 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 44 530 | 22 481 | -121 | 0 | -340 | -340 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: P - CONTE, s.r.o.
Prehľad
P - CONTE, s.r.o. (IČO 36278360) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2005 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 340 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 126 499 € a vlastné imanie 123 912 € (miera samofinancovania 98,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.