LOCEMA, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 407 849 | 441 000 | 495 014 | 508 666 | 502 115 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 50 031 | 59 734 | 66 839 | 68 294 | 76 586 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 112 834 | 162 866 | 222 599 | 289 438 | 357 731 |
| Spolu majetok | 2 471 322 | 2 282 478 | 2 107 477 | 1 923 714 | 1 767 753 |
| Záväzky spolu | 2 170 794 | 1 922 215 | 1 680 376 | 1 399 173 | 1 145 941 |
| Vlastné imanie spolu | 300 528 | 360 263 | 427 101 | 495 395 | 571 980 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: LOCEMA, spol. s r.o.
Prehľad
LOCEMA, spol. s r.o. (IČO 36795747) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 60 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 502 115 €, čo je o 1,3 % menej ako rok predtým (508 666 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 76 586 € (15,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 767 753 € a vlastné imanie 571 980 € (miera samofinancovania 32,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.