SBS Južanka, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 175 691 | 185 131 | 167 813 | 164 632 | 155 445 | 145 598 |
| Neobežný majetok spolu | 58 344 | 47 331 | 55 845 | 35 930 | 17 876 | 10 757 |
| Spolu majetok | 234 035 | 232 462 | 223 658 | 200 562 | 173 321 | 156 355 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 50 524 | 41 618 | 33 761 | 18 243 | 11 082 | 6 742 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 141 749 | 165 879 | 172 847 | 171 900 | 164 422 | 144 242 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 25 402 | 7 335 | -947 | -7 578 | -20 180 | -12 626 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 9 721 | 10 991 | 11 358 | 11 358 | 11 358 | 11 358 |
| Vlastné imanie spolu | 183 511 | 190 844 | 189 897 | 182 319 | 162 239 | 149 613 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 113 307 | 86 032 | 86 776 | 68 618 | 8 228 | 1 036 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 33 018 | 13 528 | 2 965 | -2 891 | -16 267 | -8 782 |
| EBITDA | 36 019 | 27 465 | 21 951 | 17 024 | 1 788 | -1 663 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 32 202 | 9 429 | -947 | -7 578 | -19 840 | -12 286 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 25 402 | 7 335 | -947 | -7 578 | -20 180 | -12 626 |
| Osobné náklady | 30 814 | 47 960 | 54 440 | 38 653 | 1 657 | 0 |
| Odpisy | 3 001 | 13 937 | 18 986 | 19 915 | 18 055 | 7 119 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SBS Južanka, s.r.o.
Prehľad
SBS Južanka, s.r.o. (IČO 36331988) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: bezpečnostné služby i. n. (SK NACE 8009).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 036 €, čo je o 87,4 % menej ako rok predtým (8 228 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 60,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 12 626 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 156 355 € a vlastné imanie 149 613 € (miera samofinancovania 95,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.