NRG TN, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 93 564 € (97 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 155 822 | 168 434 | 198 498 | 218 140 | 248 360 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 59 344 | 64 753 | 86 364 | 93 996 | 104 405 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 827 | 16 871 | 1 624 | 1 989 | 2 421 |
| Spolu majetok | 90 683 | 107 368 | 116 913 | 119 764 | 130 678 |
| Záväzky spolu | 25 012 | 20 244 | 23 425 | 18 279 | 18 352 |
| Vlastné imanie spolu | 65 671 | 87 124 | 93 488 | 101 485 | 112 326 |
| Vypočítané dividendy | 39 450 | 43 300 | 80 000 | 85 999 | 93 564 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NRG TN, s. r. o.
Prehľad
NRG TN, s. r. o. (IČO 47615184) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 248 360 €, čo je o 13,9 % viac ako rok predtým (218 140 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 104 405 € (42,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 69 164 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 130 678 € a vlastné imanie 112 326 € (miera samofinancovania 86,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.