ELSTAV - FR, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Vlastné imanie sa znížilo o 6 639 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 65 324 | 126 956 | 168 076 | 182 253 | 196 213 |
| Neobežný majetok spolu | 95 469 | 90 881 | 127 181 | 340 558 | 250 974 |
| Spolu majetok | 161 090 | 217 837 | 295 287 | 522 964 | 447 361 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 128 951 | 172 694 | 196 540 | 400 114 | 316 399 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -35 731 | -17 662 | -4 225 | 64 211 | 73 482 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 18 502 | 13 437 | 53 604 | 9 271 | 14 751 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 42 729 | 42 729 | 42 729 | 42 729 | 42 729 |
| Vlastné imanie spolu | 32 139 | 45 143 | 98 747 | 122 850 | 130 962 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 274 163 | 655 680 | 855 006 | 609 448 | 686 830 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 23 653 | 19 548 | 70 630 | 25 349 | 30 279 |
| EBITDA | 37 296 | 41 619 | 108 761 | 54 735 | 60 214 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 20 641 | 17 232 | 68 435 | 12 306 | 19 137 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 18 502 | 13 437 | 53 604 | 9 271 | 14 751 |
| Osobné náklady | 69 692 | 97 168 | 110 958 | 91 071 | 86 314 |
| Odpisy | 13 643 | 22 071 | 38 131 | 29 386 | 29 935 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ELSTAV - FR, s.r.o.
Prehľad
ELSTAV - FR, s.r.o. (IČO 36491012) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Bardejov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (SK NACE 1628). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 686 830 €, čo je o 12,7 % viac ako rok predtým (609 448 €). Od roku 2020 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 25,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2024 bol 14 751 € (2,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2024 boli 86 314 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 447 361 € a vlastné imanie 130 962 € (miera samofinancovania 29,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.