SecNet spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 65 117 | 86 893 | 90 719 | 92 481 | 17 048 | 27 238 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 65 117 | 86 893 | 90 719 | 92 481 | 17 048 | 27 238 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 23 846 | 23 664 | 16 913 | 13 455 | 6 680 | 6 485 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 22 935 | 33 946 | 55 904 | 65 422 | 0 | 1 463 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 11 011 | 21 958 | 10 577 | 5 221 | 1 463 | 10 385 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 685 | 685 | 685 | 1 743 | 2 265 | 2 265 |
| Vlastné imanie spolu | 41 271 | 63 229 | 73 806 | 79 026 | 10 368 | 20 753 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 35 693 | 44 885 | 43 185 | 57 280 | 29 720 | 27 353 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 15 530 | 27 439 | 14 212 | 8 054 | 3 089 | 12 870 |
| EBITDA | 17 030 | 27 439 | 14 212 | 8 054 | 3 089 | 12 870 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 12 988 | 26 309 | 12 590 | 6 626 | 1 803 | 11 542 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 11 011 | 21 958 | 10 577 | 5 221 | 1 463 | 10 385 |
| Osobné náklady | 2 580 | 2 601 | 2 619 | 2 588 | 0 | 0 |
| Odpisy | 1 500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 70 121 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SecNet spol. s r.o.
Prehľad
SecNet spol. s r.o. (IČO 36565105) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Šaľa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 27 353 €, čo je o 8,0 % menej ako rok predtým (29 720 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 5,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 385 € (38,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 27 238 € a vlastné imanie 20 753 € (miera samofinancovania 76,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.