Medius-Group, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 22 266 | 24 875 | 29 689 | 30 182 | 31 529 | 15 243 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 22 266 | 24 875 | 29 689 | 30 182 | 31 529 | 15 243 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 946 | 811 | 3 398 | 2 144 | 2 072 | -17 700 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 9 526 | 13 525 | 17 268 | 19 497 | 20 732 | 22 663 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 999 | 3 744 | 2 228 | 1 746 | 1 930 | 3 485 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 156 | 156 | 156 | 156 | 156 | 156 |
| Vlastné imanie spolu | 20 320 | 24 064 | 26 291 | 28 038 | 29 457 | 32 943 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 27 850 | 30 141 | 36 000 | 36 000 | 36 000 | 36 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 705 | 4 408 | 2 621 | 2 060 | 2 271 | 3 872 |
| EBITDA | 4 705 | 4 408 | 2 621 | 2 060 | 2 271 | 3 872 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 705 | 4 408 | 2 621 | 2 060 | 2 271 | 3 872 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 999 | 3 744 | 2 228 | 1 746 | 1 930 | 3 485 |
| Osobné náklady | 2 915 | 2 480 | 3 380 | 18 834 | 14 624 | 13 853 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 511 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Medius-Group, s.r.o.
Prehľad
Medius-Group, s.r.o. (IČO 36569496) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2003 a pôsobí 23 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia izolácie (SK NACE 4323). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 36 000 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 485 € (9,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 13 853 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 15 243 € a vlastné imanie 32 943 € (miera samofinancovania 216 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.