WANES s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 6 019 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 502 332 | 5 418 157 | 6 655 531 | 6 923 284 | 3 167 600 | 1 126 410 |
| Neobežný majetok spolu | 2 224 552 | 2 984 987 | 2 234 073 | 3 225 446 | 2 067 243 | 1 973 017 |
| Spolu majetok | 7 734 039 | 8 407 479 | 8 895 696 | 10 154 970 | 5 242 434 | 3 104 272 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 498 127 | 6 514 499 | 7 670 211 | 8 552 842 | 7 424 764 | 4 304 543 |
| Základné imanie | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 | 6 640 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 549 106 | 522 937 | 698 175 | 684 375 | 444 174 | -2 373 506 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 21 830 | 253 739 | 126 006 | -198 551 | -2 811 661 | 988 077 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 658 336 | 1 109 664 | 394 664 | 1 109 664 | 178 517 | 178 517 |
| Vlastné imanie spolu | 1 235 912 | 1 892 980 | 1 225 485 | 1 602 128 | -2 182 330 | -1 200 272 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 16 739 764 | 22 910 191 | 23 014 637 | 20 773 199 | 10 269 035 | 967 504 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 158 968 | 454 572 | 299 880 | 43 708 | -2 581 668 | 1 084 978 |
| EBITDA | 242 725 | 531 571 | 397 655 | 151 915 | -2 458 681 | 1 183 251 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 35 392 | 337 408 | 167 775 | -195 734 | -2 807 821 | 991 917 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 21 830 | 253 739 | 126 006 | -198 551 | -2 811 661 | 988 077 |
| Osobné náklady | 431 279 | 799 496 | 700 254 | 400 813 | 415 783 | 377 458 |
| Odpisy | 83 757 | 76 999 | 97 775 | 108 207 | 122 987 | 98 273 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 78 501 | 0 | 41 650 | 6 019 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok18
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: WANES s.r.o.
Prehľad
WANES s.r.o. (IČO 36579220) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s kovmi a kovovými rudami (SK NACE 4682). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 640 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 967 504 €, čo je o 90,6 % menej ako rok predtým (10 269 035 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 43,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 988 077 € (102 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 377 458 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-1 200 272 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.