Top Steel s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 386 299 | 2 151 081 | 2 733 615 | 2 932 083 | 1 915 479 | 2 020 584 |
| Neobežný majetok spolu | 153 111 | 81 716 | 174 220 | 120 109 | 216 894 | 150 586 |
| Spolu majetok | 1 544 301 | 2 238 123 | 2 909 908 | 3 056 132 | 2 136 882 | 2 175 698 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 534 903 | 723 438 | 737 334 | 577 562 | 234 308 | 275 995 |
| Základné imanie | 6 971 | 6 971 | 6 971 | 6 971 | 6 971 | 6 971 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 845 982 | 1 001 763 | 1 516 966 | 2 173 991 | 1 897 824 | 1 894 738 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 155 781 | 505 287 | 647 973 | 296 944 | -2 885 | -2 670 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 1 009 398 | 1 514 685 | 2 172 574 | 2 478 570 | 1 902 574 | 1 899 703 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 445 884 | 6 351 877 | 8 984 879 | 4 913 221 | 3 571 685 | 3 186 037 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 218 965 | 648 941 | 831 690 | 391 586 | 6 665 | 5 194 |
| EBITDA | 306 944 | 720 336 | 905 626 | 445 697 | 55 714 | 71 502 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 205 808 | 645 493 | 831 661 | 391 817 | 5 763 | 4 910 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 155 781 | 505 287 | 647 973 | 296 944 | -2 885 | -2 670 |
| Osobné náklady | 202 822 | 210 089 | 236 183 | 285 134 | 316 208 | 300 834 |
| Odpisy | 87 979 | 71 395 | 73 936 | 54 111 | 49 049 | 66 308 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 573 111 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Top Steel s.r.o.
Prehľad
Top Steel s.r.o. (IČO 36583961) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2004 a pôsobí 22 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s kovmi a kovovými rudami (SK NACE 4682). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 980 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 186 037 €, čo je o 10,8 % menej ako rok predtým (3 571 685 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,6 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 2 670 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 300 834 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 175 698 € a vlastné imanie 1 899 703 € (miera samofinancovania 87,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.