VVS SK, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 899 025 | 888 570 | 628 152 | 833 976 | 682 607 | 717 414 |
| Neobežný majetok spolu | 319 814 | 311 009 | 263 348 | 215 373 | 261 871 | 241 196 |
| Spolu majetok | 1 220 608 | 1 201 936 | 894 322 | 1 053 199 | 948 347 | 962 877 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 934 402 | 877 890 | 583 268 | 718 205 | 594 220 | 628 129 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 240 720 | 258 904 | 316 743 | 303 688 | 327 526 | 343 342 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 38 183 | 57 839 | -13 055 | 23 839 | 15 816 | -18 609 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 | 664 |
| Vlastné imanie spolu | 286 206 | 324 046 | 310 991 | 334 830 | 350 645 | 332 036 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 766 018 | 2 355 335 | 2 413 120 | 2 303 840 | 2 500 763 | 2 513 257 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 60 932 | 89 194 | -2 684 | 44 471 | 36 036 | -4 285 |
| EBITDA | 113 277 | 141 169 | 44 978 | 79 501 | 70 409 | 31 064 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 48 269 | 78 624 | -13 055 | 31 332 | 23 466 | -14 769 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 38 183 | 57 839 | -13 055 | 23 839 | 15 816 | -18 609 |
| Osobné náklady | 202 343 | 196 417 | 222 622 | 234 202 | 253 292 | 260 666 |
| Odpisy | 52 345 | 51 975 | 47 662 | 35 030 | 34 373 | 35 349 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 19 999 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: VVS SK, s.r.o.
Prehľad
VVS SK, s.r.o. (IČO 36661422) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 20 rokov. Sídlo podľa registra: Bánovce nad Bebravou. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT (SK NACE 4740). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 513 257 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,9 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 18 609 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 260 666 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 962 877 € a vlastné imanie 332 036 € (miera samofinancovania 34,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.