Duvlan s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 593 600 | 1 573 088 | 1 523 289 | 1 415 671 | 1 109 271 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 249 492 | -50 716 | -89 465 | -12 019 | -71 843 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 578 659 | 788 944 | 685 077 | 547 226 | 535 206 |
| Spolu majetok | 1 452 385 | 1 182 421 | 985 382 | 1 032 546 | 798 305 |
| Záväzky spolu | 616 566 | 436 525 | 382 102 | 489 671 | 327 274 |
| Vlastné imanie spolu | 835 819 | 745 896 | 603 280 | 542 875 | 471 031 |
| Vypočítané dividendy | 145 082 | 39 207 | 53 151 | 48 386 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Duvlan s.r.o.
Prehľad
Duvlan s.r.o. (IČO 36811033) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Bánovce nad Bebravou. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT (SK NACE 4740). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 971 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 109 271 €, čo je o 21,6 % menej ako rok predtým (1 415 671 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 14,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 71 843 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 167 242 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 798 305 € a vlastné imanie 471 031 € (miera samofinancovania 59,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.