MT elektro s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 147 533 € (27 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 010 237 | 1 054 461 | 1 503 625 | 1 220 317 | 1 261 738 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 147 532 | 79 859 | 216 064 | 102 744 | 133 031 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 362 223 | 288 121 | 367 981 | 443 458 | 398 669 |
| Spolu majetok | 921 656 | 723 325 | 893 480 | 624 289 | 638 991 |
| Záväzky spolu | 404 130 | 347 489 | 301 870 | 65 428 | 99 620 |
| Vlastné imanie spolu | 517 058 | 375 283 | 591 348 | 553 505 | 539 003 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 221 634 | 0 | 140 587 | 147 533 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MT elektro s.r.o.
Prehľad
MT elektro s.r.o. (IČO 36699527) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Liptovský Mikuláš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 261 738 €, čo je o 3,4 % viac ako rok predtým (1 220 317 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 133 031 € (10,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 168 468 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 638 991 € a vlastné imanie 539 003 € (miera samofinancovania 84,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.