Revance, s.r.o.Aktívna

IČO 36805157Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2007Bratislava

Finančný prehľad

141 269 €-42,1%
Tržby 2025
+1,3%
Priemerný ročný rast 2021–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.400 tis.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.600 tis.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu140 767142 290159 124300 754229 233
Neobežný majetok spolu34 81127 263252 672203 915164 682
Spolu majetok175 578169 553411 796504 669393 915
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu159 144100 821343 057428 290313 924
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov-87222 22536 43036 43744 077
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)414 20577 6403 612
Fondy a ostatné vlastné imanie10 66325 66325 66325 66325 663
Vlastné imanie spolu16 43468 73268 73976 37979 991
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)133 938265 179302 360244 152141 269
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti2 60317 91811 16219 13319 501
EBITDA16 20025 46521 15467 88958 734
Výsledok hospodárenia pred zdanením414 50779 6874 572
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie414 20577 6403 612
Osobné náklady00000
Odpisy13 5977 5479 99248 75639 233
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Revance, s.r.o.

Prehľad

Revance, s.r.o. (IČO 36805157) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 141 269 €, čo je o 42,1 % menej ako rok predtým (244 152 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 612 € (2,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 393 915 € a vlastné imanie 79 991 € (miera samofinancovania 20,3 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Revance, s.r.o. – IČO 36805157 — icoprofil.sk