Fire Safety World CENTRUM, s.r.o.Aktívna

IČO 44029021Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2008Lučenec

Finančný prehľad

15 156 €+99,5%
Tržby 2025
-3,9%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
010 tis.20 tis.30 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu4 7653 9145 97312 9699 1469 987
Neobežný majetok spolu12 1848 7845 3841 98300
Spolu majetok16 94912 69811 35714 9529 1469 987
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu83 37284 09687 92492 57293 77893 454
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov-74 450-79 195-84 196-89 385-90 447-97 461
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-4 745-5 001-5 188-1 063-7 0131 056
Fondy a ostatné vlastné imanie5 9155 9155 9155 9155 9155 915
Vlastné imanie spolu-66 641-71 642-76 830-77 894-84 906-83 851
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)18 53217 83015 68920 6747 59615 156
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-4 026-4 319-4 621-443-6 1851 720
EBITDA-2 609-919-1 2212 957-4 2021 720
Výsledok hospodárenia pred zdanením-4 745-5 001-5 188-1 063-7 0131 056
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-4 745-5 001-5 188-1 063-7 0131 056
Osobné náklady000000
Odpisy1 4173 4003 4003 4001 9830
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Fire Safety World CENTRUM, s.r.o.

Prehľad

Fire Safety World CENTRUM, s.r.o. (IČO 44029021) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Lučenec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 15 156 €, čo je o 99,5 % viac ako rok predtým (7 596 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 056 € (7,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.

Na čo upozorniť

Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-83 851 €).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Fire Safety World CENTRUM, s.r.o. – IČO 44029021 — icoprofil.sk