Pro Clover s.r.o.Aktívna

IČO 44172508Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2008Liptovský Mikuláš

Finančný prehľad

135 837 €+39,8%
Tržby 2025
+0,1%
Priemerný ročný rast 2020–2025
050 tis.100 tis.150 tis.200 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu59 08668 79453 21923 31519 11732 514
Neobežný majetok spolu7 12168 17051 98451 98433 74413 468
Spolu majetok66 207136 964105 20375 29952 86145 982
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu44 14085 44156 81730 36231 37444 438
Základné imanie6 6396 6396 6396 6396 6396 639
Výsledok hospodárenia minulých rokov12 87214 10243 55940 42036 97013 519
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 22829 454-3 140-3 450-23 450-19 942
Fondy a ostatné vlastné imanie1 3281 3281 3281 3281 3281 328
Vlastné imanie spolu22 06751 52348 38644 93721 4871 544
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)134 996163 670179 365104 60197 190135 837
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti4 46139 276-1 412-2 807-22 157-18 544
EBITDA12 24949 36016 600-2 807-3 917-3 268
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 55537 284-2 352-3 450-22 490-18 982
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 22829 454-3 140-3 450-23 450-19 942
Osobné náklady1 1751 2294 4022 3591 5321 622
Odpisy7 78810 08418 012018 24015 276
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Pro Clover s.r.o.

Prehľad

Pro Clover s.r.o. (IČO 44172508) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Liptovský Mikuláš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 135 837 €, čo je o 39,8 % viac ako rok predtým (97 190 €). Rok 2025 skončil stratou 19 942 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 622 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 45 982 € a vlastné imanie 1 544 € (miera samofinancovania 3,4 %).

Na čo upozorniť

Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Pro Clover s.r.o. – IČO 44172508 — icoprofil.sk