Reality RK, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 256 | 12 498 | 13 906 | 11 830 | 14 869 | 15 875 |
| Neobežný majetok spolu | 6 563 | 4 813 | 3 063 | 3 063 | 1 313 | 0 |
| Spolu majetok | 17 819 | 17 311 | 16 969 | 14 893 | 16 182 | 15 875 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 532 | 199 | 170 | 147 | 490 | 568 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 6 212 | 10 282 | 10 107 | 9 795 | 7 740 | 8 687 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 284 | -175 | -313 | -2 054 | 947 | -385 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 152 | 366 | 366 | 366 | 366 | 366 |
| Vlastné imanie spolu | 17 287 | 17 112 | 16 799 | 14 746 | 15 692 | 15 307 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 10 235 | 5 817 | 4 630 | 505 | 5 905 | 6 025 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 848 | -5 | -200 | -1 964 | 1 383 | 51 |
| EBITDA | 5 286 | 1 745 | 1 550 | -1 964 | 3 133 | 1 364 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 764 | -94 | -284 | -2 054 | 1 287 | -45 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 284 | -175 | -313 | -2 054 | 947 | -385 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 438 | 1 750 | 1 750 | 0 | 1 750 | 1 313 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Reality RK, s. r. o.
Prehľad
Reality RK, s. r. o. (IČO 44298811) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2008 a pôsobí 18 rokov. Sídlo podľa registra: Čadca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 025 €, čo je o 2,0 % viac ako rok predtým (5 905 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 10,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 385 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 15 875 € a vlastné imanie 15 307 € (miera samofinancovania 96,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.