EKOIS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 27 502 | 28 381 | 42 088 | 39 852 | 37 228 | 43 485 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 27 502 | 28 381 | 42 088 | 39 852 | 37 228 | 43 485 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 329 | 2 063 | 4 327 | 2 211 | 2 836 | 4 408 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 17 475 | 18 673 | 20 818 | 32 261 | 32 141 | 28 892 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 198 | 2 145 | 11 443 | -120 | -3 249 | 4 685 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 24 173 | 26 318 | 37 761 | 37 641 | 34 392 | 39 077 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 14 900 | 19 000 | 30 889 | 6 650 | 0 | 18 533 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 711 | 2 824 | 13 536 | -315 | -3 996 | 4 635 |
| EBITDA | 1 711 | 2 824 | 13 536 | -315 | -3 996 | 4 635 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 556 | 2 636 | 13 775 | 30 | -2 909 | 5 025 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 198 | 2 145 | 11 443 | -120 | -3 249 | 4 685 |
| Osobné náklady | 620 | 636 | 777 | 708 | 159 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EKOIS, s.r.o.
Prehľad
EKOIS, s.r.o. (IČO 44561091) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2009 a pôsobí 17 rokov. Sídlo podľa registra: Liptovský Mikuláš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 18 533 €. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 685 € (25,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 43 485 € a vlastné imanie 39 077 € (miera samofinancovania 89,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.