AXRON s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 36 519 | 31 617 | 62 678 | 71 340 | 58 669 | 81 173 |
| Neobežný majetok spolu | 1 983 | 3 021 | 1 875 | 1 125 | 375 | 22 782 |
| Spolu majetok | 38 502 | 34 638 | 64 553 | 72 465 | 59 044 | 103 955 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 15 536 | 9 258 | 39 221 | 42 775 | 27 249 | 42 757 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 525 | 15 866 | 18 280 | 18 232 | 22 590 | 24 695 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 341 | 2 414 | -48 | 4 358 | 2 105 | 29 403 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 100 | 2 100 | 2 100 | 2 100 | 2 100 | 2 100 |
| Vlastné imanie spolu | 22 966 | 25 380 | 25 332 | 29 690 | 31 795 | 61 198 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 65 042 | 139 580 | 33 271 | 31 397 | 24 400 | 50 093 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 12 408 | 3 224 | 605 | 7 875 | 5 047 | 35 012 |
| EBITDA | 13 996 | 5 186 | 1 751 | 8 625 | 5 797 | 36 906 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 12 374 | 3 193 | 25 | 5 202 | 2 582 | 32 731 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 341 | 2 414 | -48 | 4 358 | 2 105 | 29 403 |
| Osobné náklady | 5 554 | 19 212 | 2 965 | 0 | 149 | 0 |
| Odpisy | 1 588 | 1 962 | 1 146 | 750 | 750 | 1 894 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AXRON s.r.o.
Prehľad
AXRON s.r.o. (IČO 45571961) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2010 a pôsobí 16 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 50 093 €, čo je o 105 % viac ako rok predtým (24 400 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 5,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 29 403 € (58,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 103 955 € a vlastné imanie 61 198 € (miera samofinancovania 58,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.