STAVIVÁ Pavlík a Solárik, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 239 593 | 257 022 | 294 136 | 260 110 | 230 445 | 188 049 |
| Neobežný majetok spolu | 13 614 | 10 138 | 13 695 | 41 512 | 27 945 | 17 565 |
| Spolu majetok | 253 702 | 267 499 | 308 265 | 302 936 | 259 763 | 207 161 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 567 037 | 691 705 | 294 698 | 321 410 | 360 488 | 506 216 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -248 015 | -318 615 | 0 | 8 067 | -23 975 | -106 225 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -70 600 | -110 871 | 8 287 | -32 041 | -82 250 | -198 457 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 280 | 280 | 280 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | -313 335 | -424 206 | 13 567 | -18 474 | -100 725 | -299 182 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 596 086 | 583 734 | 683 829 | 566 044 | 518 807 | 404 818 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -67 261 | -108 181 | 10 786 | -29 664 | -73 894 | -192 312 |
| EBITDA | -63 577 | -104 705 | 14 262 | -22 993 | -60 327 | -181 932 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -70 600 | -110 871 | 8 287 | -32 041 | -78 410 | -196 537 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -70 600 | -110 871 | 8 287 | -32 041 | -82 250 | -198 457 |
| Osobné náklady | 65 546 | 74 351 | 86 991 | 69 420 | 64 837 | 95 895 |
| Odpisy | 3 684 | 3 476 | 3 476 | 6 671 | 13 567 | 10 380 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: STAVIVÁ Pavlík a Solárik, spol. s r.o.
Prehľad
STAVIVÁ Pavlík a Solárik, spol. s r.o. (IČO 46484655) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Martin. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 404 818 €, čo je o 22,0 % menej ako rok predtým (518 807 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 7,4 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 198 457 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 95 895 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-299 182 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.