EMTE interiér s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 293 017 | 459 622 | 427 188 | 474 770 | 497 760 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 27 666 | 54 874 | -35 100 | 18 927 | -2 178 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 19 829 | 47 494 | 102 368 | 72 268 | 92 892 |
| Spolu majetok | 82 258 | 164 441 | 131 851 | 151 623 | 128 580 |
| Záväzky spolu | 29 763 | 57 073 | 59 583 | 55 428 | 32 866 |
| Vlastné imanie spolu | 52 495 | 107 368 | 72 268 | 96 195 | 95 714 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EMTE interiér s. r. o.
Prehľad
EMTE interiér s. r. o. (IČO 52326390) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Martin. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 497 760 €, čo je o 4,8 % viac ako rok predtým (474 770 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 44,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 2 178 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 55 200 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 128 580 € a vlastné imanie 95 714 € (miera samofinancovania 74,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.