LASACHI, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 90 187 | 98 976 | 50 920 | 45 597 | 46 959 |
| Neobežný majetok spolu | 28 643 | 24 391 | 60 896 | 68 804 | 84 107 |
| Spolu majetok | 118 830 | 123 367 | 111 816 | 114 401 | 131 066 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 46 337 | 47 772 | 44 559 | 84 644 | 106 612 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 64 605 | 64 708 | 67 810 | 18 988 | 21 972 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 103 | 3 102 | -8 338 | 2 984 | -5 303 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 785 | 2 785 | 2 785 | 2 785 | 2 785 |
| Vlastné imanie spolu | 72 493 | 75 595 | 67 257 | 29 757 | 24 454 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 62 200 | 57 377 | 54 721 | 76 804 | 94 066 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 555 | 5 266 | -8 219 | 5 475 | -849 |
| EBITDA | 11 657 | 13 122 | 1 084 | 25 262 | 22 872 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 436 | 5 162 | -8 338 | 4 257 | -4 343 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 103 | 3 102 | -8 338 | 2 984 | -5 303 |
| Osobné náklady | 26 774 | 22 898 | 23 540 | 36 120 | 41 911 |
| Odpisy | 10 102 | 7 856 | 9 303 | 19 787 | 23 721 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 40 484 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LASACHI, s.r.o.
Prehľad
LASACHI, s.r.o. (IČO 46545727) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2012 a pôsobí 14 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 94 066 €, čo je o 22,5 % viac ako rok predtým (76 804 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 5 303 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 41 911 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 131 066 € a vlastné imanie 24 454 € (miera samofinancovania 18,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.