FORMA PLAST, k.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 104 573 | 963 261 | 969 026 | 873 088 | 877 451 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 72 721 | -34 503 | 44 772 | 68 241 | 71 270 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 291 013 | 363 855 | 255 263 | 263 523 | 331 764 |
| Spolu majetok | 506 815 | 503 595 | 356 309 | 404 140 | 474 263 |
| Záväzky spolu | 138 081 | 169 243 | 51 274 | 67 376 | 66 229 |
| Vlastné imanie spolu | 368 734 | 334 352 | 305 035 | 336 764 | 408 034 |
| Vypočítané dividendy | 40 000 | 0 | 74 089 | 36 512 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FORMA PLAST, k.s.
Prehľad
FORMA PLAST, k.s. (IČO 47025603) je komanditná spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Snina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba plastových dosiek, fólií, hadíc a profilov (SK NACE 2221). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 877 451 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 0,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 71 270 € (8,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 351 867 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 474 263 € a vlastné imanie 408 034 € (miera samofinancovania 86,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.