DANUSIA OBALY s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 4 567 581 | 5 862 095 | 4 776 678 | 5 227 339 | 5 922 680 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 20 939 | 26 629 | 35 161 | 45 984 | 62 602 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 70 641 | 91 580 | 118 209 | 153 370 | 199 354 |
| Spolu majetok | 601 504 | 783 332 | 490 644 | 694 138 | 1 327 059 |
| Záväzky spolu | 489 573 | 644 772 | 312 072 | 466 102 | 996 421 |
| Vlastné imanie spolu | 111 931 | 138 560 | 178 572 | 228 036 | 330 638 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DANUSIA OBALY s.r.o.
Prehľad
DANUSIA OBALY s.r.o. (IČO 48231479) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Snina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba plastových dosiek, fólií, hadíc a profilov (SK NACE 2221). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 20 – 24 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 19 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 922 680 €, čo je o 13,3 % viac ako rok predtým (5 227 339 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 19,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 62 602 € (1,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 167 973 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 327 059 € a vlastné imanie 330 638 € (miera samofinancovania 24,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.