NK HOLDING s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 438 520 | 135 805 | 301 348 | 333 242 | 336 476 |
| Neobežný majetok spolu | 4 816 | 2 952 | 1 087 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 443 336 | 138 757 | 302 435 | 333 242 | 336 476 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 407 915 | 74 755 | 458 013 | 468 206 | 470 001 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 26 451 | 29 921 | 58 502 | -161 078 | -140 463 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 470 | 28 581 | -219 580 | 20 614 | 1 438 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 35 421 | 64 002 | -155 578 | -134 964 | -133 525 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 532 666 | 341 122 | 660 083 | 120 958 | 157 075 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 428 | 36 582 | -218 797 | 23 439 | 2 098 |
| EBITDA | 6 293 | 38 446 | -216 932 | 24 526 | 2 098 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 201 | 36 243 | -219 580 | 23 092 | 1 607 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 470 | 28 581 | -219 580 | 20 614 | 1 438 |
| Osobné náklady | 10 171 | 2 999 | 732 | 0 | 0 |
| Odpisy | 1 865 | 1 864 | 1 865 | 1 087 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NK HOLDING s.r.o.
Prehľad
NK HOLDING s.r.o. (IČO 47395923) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatná výroba i. n. (SK NACE 3299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 157 075 €, čo je o 29,9 % viac ako rok predtým (120 958 €). Od roku 2019 do roku 2023 tržby klesali v priemere o 26,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2023 bol 1 438 € (0,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2023 záporné (-133 525 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.