ECOM s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 100 | 4 754 | 7 646 | 6 237 | 7 497 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 100 | 4 754 | 7 646 | 6 237 | 7 497 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 100 | 1 050 | 4 454 | 2 567 | 2 415 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -1 296 | -1 808 | -1 354 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -1 296 | -512 | 478 | 1 413 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 23 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 3 704 | 3 192 | 3 670 | 5 082 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 582 | 5 360 | 10 079 | 26 703 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -1 292 | -272 | 969 | 1 849 |
| EBITDA | — | -1 292 | -272 | 969 | 1 849 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -1 296 | -512 | 818 | 1 753 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -1 296 | -512 | 478 | 1 413 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 153 | 99 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ECOM s. r. o.
Prehľad
ECOM s. r. o. (IČO 54509688) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatná výroba i. n. (SK NACE 3299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 26 703 €, čo je o 165 % viac ako rok predtým (10 079 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 258 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 413 € (5,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 99 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 497 € a vlastné imanie 5 082 € (miera samofinancovania 67,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.