KODA Slowakei, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 4 432 821 | 5 123 863 | 5 578 280 | 5 417 919 | 5 078 365 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 224 449 | 82 121 | 248 177 | 30 104 | 51 602 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 501 255 | 725 704 | 807 825 | 1 056 002 | 1 085 902 |
| Spolu majetok | 1 849 557 | 2 029 585 | 2 318 057 | 2 197 796 | 2 070 312 |
| Záväzky spolu | 1 057 853 | 1 155 760 | 1 196 055 | 1 045 690 | 866 808 |
| Vlastné imanie spolu | 791 704 | 873 825 | 1 122 002 | 1 152 106 | 1 203 504 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KODA Slowakei, s.r.o.
Prehľad
KODA Slowakei, s.r.o. (IČO 47895888) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Veľký Šariš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 60 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 078 365 €, čo je o 6,3 % menej ako rok predtým (5 417 919 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 51 602 € (1,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 334 612 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 070 312 € a vlastné imanie 1 203 504 € (miera samofinancovania 58,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.