SH Slowakei, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 202 992 | 218 440 | 152 685 | 109 292 | 58 061 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 29 294 | 6 693 | -13 504 | -28 909 | -19 565 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 67 285 | 96 579 | 103 272 | 39 768 | 10 858 |
| Spolu majetok | 131 760 | 133 292 | 119 517 | 37 516 | 17 196 |
| Záväzky spolu | 24 181 | 19 020 | 18 749 | 15 657 | 14 903 |
| Vlastné imanie spolu | 107 579 | 114 272 | 100 768 | 21 859 | 2 293 |
| Vypočítané dividendy | 1 349 | 0 | 0 | 50 000 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SH Slowakei, s.r.o.
Prehľad
SH Slowakei, s.r.o. (IČO 50755072) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 9 rokov. Sídlo podľa registra: Veľký Šariš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. (SK NACE 2829). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 58 061 €, čo je o 46,9 % menej ako rok predtým (109 292 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 18,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 19 565 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 47 986 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 17 196 € a vlastné imanie 2 293 € (miera samofinancovania 13,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.