BIG BEAR s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 912 | 3 306 | 5 000 | 7 780 | 7 806 | 8 535 |
| Neobežný majetok spolu | 10 370 | 0 | 0 | 0 | 12 500 | 12 500 |
| Spolu majetok | 12 282 | 3 306 | 5 000 | 7 780 | 20 306 | 21 035 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 25 342 | 10 197 | 14 236 | 23 724 | 36 381 | 36 706 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -11 891 | -14 236 | -20 946 | -21 075 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -18 060 | -11 891 | -2 345 | -6 708 | -129 | 404 |
| Vlastné imanie spolu | -13 060 | -6 891 | -9 236 | -15 944 | -16 075 | -15 671 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 18 649 | 10 682 | 24 140 | 22 694 | 21 982 | 22 170 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -17 973 | -11 875 | -2 343 | -6 708 | 211 | 749 |
| EBITDA | -8 400 | -11 875 | -2 343 | -6 708 | 2 711 | 749 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -18 060 | -11 891 | -2 345 | -6 708 | 211 | 744 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -18 060 | -11 891 | -2 345 | -6 708 | -129 | 404 |
| Osobné náklady | 9 939 | 361 | 7 214 | 15 858 | 6 453 | 2 121 |
| Odpisy | 9 573 | 0 | 0 | 0 | 2 500 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: BIG BEAR s.r.o.
Prehľad
BIG BEAR s.r.o. (IČO 51242753) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2017 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Dargovských hrdinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 22 170 €, čo je o 0,9 % viac ako rok predtým (21 982 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 404 € (1,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 121 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-15 671 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.