DAKAROS Slovakia, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2024
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 24 972 | 24 803 | 23 844 | 25 654 | 21 372 |
| Neobežný majetok spolu | 2 083 | 995 | 0 | 5 552 | 3 927 |
| Spolu majetok | 27 055 | 25 798 | 23 844 | 31 206 | 25 299 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 12 140 | 9 346 | 7 112 | 14 264 | 7 054 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 581 | 9 419 | 10 880 | 11 077 | 11 359 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 935 | 1 537 | 280 | 282 | 1 303 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 399 | 496 | 572 | 583 | 583 |
| Vlastné imanie spolu | 14 915 | 16 452 | 16 732 | 16 942 | 18 245 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 37 806 | 37 047 | 42 225 | 49 656 | 40 489 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 784 | 2 793 | 887 | 1 625 | 3 143 |
| EBITDA | 3 871 | 3 880 | 1 882 | 2 573 | 4 768 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 277 | 1 808 | 329 | 331 | 1 643 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 935 | 1 537 | 280 | 282 | 1 303 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 1 087 | 1 087 | 995 | 948 | 1 625 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DAKAROS Slovakia, s. r. o.
Prehľad
DAKAROS Slovakia, s. r. o. (IČO 51691400) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 40 489 €, čo je o 18,5 % menej ako rok predtým (49 656 €). Od roku 2020 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 1,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2024 bol 1 303 € (3,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 25 299 € a vlastné imanie 18 245 € (miera samofinancovania 72,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.