Vekablon s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 18 499 € (66 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 4 751 | -2 076 | 3 603 | 32 874 | 45 904 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 9 800 | 26 139 | 11 985 |
| Spolu majetok | 4 751 | -2 076 | 13 403 | 59 013 | 57 889 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 6 193 | 26 073 | 44 021 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -249 | -7 231 | 2 210 | 9 441 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -249 | -6 827 | 9 441 | 25 730 | -573 |
| Vlastné imanie spolu | 4 751 | -2 076 | 7 210 | 32 940 | 13 868 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 21 535 | 164 678 | 49 643 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -249 | -6 827 | 10 717 | 31 386 | 16 |
| EBITDA | -249 | -6 827 | 11 042 | 31 740 | 370 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -249 | -6 827 | 10 846 | 31 192 | 66 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -249 | -6 827 | 9 441 | 25 730 | -573 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 325 | 354 | 354 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 18 499 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
Podobné firmy
Zhrnutie: Vekablon s. r. o.
Prehľad
Vekablon s. r. o. (IČO 52779190) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Malacky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pilovanie a hobľovanie dreva (SK NACE 1611).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 49 643 €, čo je o 69,9 % menej ako rok predtým (164 678 €). Rok 2023 skončil stratou 573 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 57 889 € a vlastné imanie 13 868 € (miera samofinancovania 24,0 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.