JA Invest s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 7 600 | 146 935 | 190 162 | 179 883 | 171 815 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 553 | 1 736 | 1 866 | 715 | 1 848 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 525 | 2 175 | 3 947 | 4 626 |
| Spolu majetok | 9 699 | 11 012 | 108 646 | 133 496 | 259 040 |
| Záväzky spolu | 4 146 | 3 723 | 99 491 | 123 626 | 237 323 |
| Vlastné imanie spolu | 5 553 | 7 289 | 9 155 | 9 870 | 21 717 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JA Invest s. r. o.
Prehľad
JA Invest s. r. o. (IČO 53959400) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2021 a pôsobí 5 rokov. Sídlo podľa registra: Malacky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pilovanie a hobľovanie dreva (SK NACE 1611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 171 815 €, čo je o 4,5 % menej ako rok predtým (179 883 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 118 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 848 € (1,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 096 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 259 040 € a vlastné imanie 21 717 € (miera samofinancovania 8,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.