Avosatop s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 1 706 | 6 664 | 8 587 | 4 044 | 5 198 |
| Neobežný majetok spolu | 735 000 | 0 | 0 | 25 000 | 25 000 |
| Spolu majetok | 736 706 | 6 664 | 8 587 | 29 044 | 30 198 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | -4 019 | 485 | 2 128 | 20 658 | 19 163 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 689 | 1 121 | 1 386 | 3 216 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 725 | 454 | 279 | 1 927 | 2 650 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 735 000 | 36 | 59 | 73 | 169 |
| Vlastné imanie spolu | 740 725 | 6 179 | 6 459 | 8 386 | 11 035 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 25 015 | 24 578 | 19 500 | 26 930 | 22 291 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 864 | 534 | 329 | 2 276 | 2 990 |
| EBITDA | 864 | 534 | 329 | 2 276 | 2 990 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 864 | 534 | 329 | 2 276 | 2 990 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 725 | 454 | 279 | 1 927 | 2 650 |
| Osobné náklady | 0 | 4 661 | 6 658 | 15 263 | 16 644 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Avosatop s. r. o.
Prehľad
Avosatop s. r. o. (IČO 53098293) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Martin. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 22 291 €, čo je o 17,2 % menej ako rok predtým (26 930 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 650 € (11,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 16 644 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 30 198 € a vlastné imanie 11 035 € (miera samofinancovania 36,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.