MRAV,s.r.o. v likvidáciiV likvidácii
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2026Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2026
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 115 874 | 60 910 | 109 683 | 461 465 | 442 734 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 756 220 | 750 291 | 738 861 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 000 | 874 090 | 813 176 | 850 597 | 461 521 | 442 790 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 868 303 | 722 981 | 645 029 | 47 223 | 37 503 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 787 | 85 195 | 200 568 | 409 298 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | 787 | 84 408 | 115 373 | 208 730 | -9 011 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 787 | 90 195 | 205 568 | 414 298 | 405 287 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 3 075 | 344 605 | 349 145 | 36 966 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 927 | 110 817 | 144 701 | 263 520 | -9 048 |
| EBITDA | — | 1 879 | 122 246 | 156 130 | 263 520 | -9 048 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | 927 | 110 589 | 144 470 | 262 578 | -9 011 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 787 | 84 408 | 115 373 | 208 730 | -9 011 |
| Osobné náklady | — | 0 | 81 737 | 85 868 | 47 176 | 0 |
| Odpisy | — | 952 | 11 429 | 11 429 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2026 Úč POD · 12 str.
- 2026 Úč POD
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MRAV,s.r.o. v likvidácii
Prehľad
MRAV,s.r.o. v likvidácii (IČO 54290066) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2022 a pôsobí 4 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2026 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2026 skončil stratou 9 011 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 442 790 € a vlastné imanie 405 287 € (miera samofinancovania 91,5 %).
Na čo upozorniť
Stav v registri: v likvidácii.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.