ManyoSoft s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2023–2025
| 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 14 654 | 10 101 | 40 785 |
| Neobežný majetok spolu | 18 750 | 13 750 | 8 750 |
| Spolu majetok | 33 404 | 23 851 | 49 535 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 15 279 | 6 487 | 7 248 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 11 864 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 13 125 | 11 864 | 24 923 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 18 125 | 17 364 | 42 287 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 18 003 | 31 755 | 38 100 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 15 513 | 14 074 | 27 841 |
| EBITDA | 16 763 | 19 074 | 32 841 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 15 513 | 14 036 | 27 757 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 125 | 11 864 | 24 923 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 1 250 | 5 000 | 5 000 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 12 625 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok9
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: ManyoSoft s. r. o.
Prehľad
ManyoSoft s. r. o. (IČO 55606156) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2023 a pôsobí 3 rokov. Sídlo podľa registra: Šamorín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 38 100 €, čo je o 20,0 % viac ako rok predtým (31 755 €). Od roku 2023 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 45,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 24 923 € (65,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 3 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 49 535 € a vlastné imanie 42 287 € (miera samofinancovania 85,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.