1NT3Gration s. r. o.Aktívna

IČO 56614349Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2024Šamorín

Finančný prehľad

87 600 €+288,5%
Tržby 2025
+288,5%
Priemerný ročný rast 2024–2025
025 tis.50 tis.75 tis.100 tis.20242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.20242025
Prehľad účtovných závierok2024–2025
20242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu31 81685 293
Neobežný majetok spolu018 645
Spolu majetok31 816103 938
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu9 06418 091
Základné imanie5 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov017 752
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)17 75263 095
Vlastné imanie spolu22 75285 847
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)22 55087 600
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti20 88470 112
EBITDA20 88470 415
Výsledok hospodárenia pred zdanením20 88470 105
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie17 75263 095
Osobné náklady6768 109
Odpisy0303
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok4

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: 1NT3Gration s. r. o.

Prehľad

1NT3Gration s. r. o. (IČO 56614349) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2024. Sídlo podľa registra: Šamorín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 87 600 €, čo je o 288 % viac ako rok predtým (22 550 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 63 095 € (72,0 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2025 boli 8 109 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 103 938 € a vlastné imanie 85 847 € (miera samofinancovania 82,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

1NT3Gration s. r. o. – IČO 56614349 — icoprofil.sk