Webiz s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 36 108 | 33 957 | 112 689 | 106 511 | 109 773 | 131 254 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 2 190 | 2 190 | 15 110 | 10 419 |
| Spolu majetok | 36 108 | 33 957 | 114 879 | 108 701 | 124 883 | 141 673 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 22 665 | 16 707 | 93 848 | 91 318 | 109 156 | 143 236 |
| Základné imanie | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 | 6 639 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 393 | 6 804 | 14 933 | 14 392 | 10 744 | 9 088 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -589 | 3 807 | -541 | -3 648 | -1 656 | -17 290 |
| Vlastné imanie spolu | 13 443 | 17 250 | 21 031 | 17 383 | 15 727 | -1 563 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 556 | 10 250 | 82 326 | 95 604 | 94 117 | 104 020 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -449 | 4 622 | 553 | -1 521 | 3 398 | -12 596 |
| EBITDA | -449 | 4 622 | 553 | -1 521 | 7 053 | -7 906 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -568 | 4 479 | -455 | -3 648 | -696 | -16 330 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -589 | 3 807 | -541 | -3 648 | -1 656 | -17 290 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 600 | 186 | 4 773 | 65 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 655 | 4 690 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Webiz s.r.o.
Prehľad
Webiz s.r.o. (IČO 36838411) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2007 a pôsobí 19 rokov. Sídlo podľa registra: Martin. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 639 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 104 020 €, čo je o 10,5 % viac ako rok predtým (94 117 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 132 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 17 290 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 65 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-1 563 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.